Moji milí,

 na úvodní straně uvádím dvě novinky:

masáž kyselinou hyaluronovou doporučuji pro maximální hydrataci vzhledem k délce působení a zapracovávání této, v hydrataci nedostižné, účinné látky.

Dále jsem pro vás připravila pro nastávající letní dny další velmi žádanou a účinnou masáž - proti celulitidě.

Doufám, že vám těmito novými procedurami udělám nejen radost, ale i zpříjemním nástup léta a času dovolených.


Dále upozorňuji na vynikající masku pro vyživení, rozjasnění, omlazení a ozdravení pleti (nejlépe detoxikovanésmile) - KOLAGENOVO-HYALURONOVOU MASKU s VITAMÍNOVÝM nebo PROBIOTICKÝM působením.

Jedná se o spojení všech uvedených čistých ingrediencí formou kolagenového plátu s ovocným  nebo probiotickým podílem. Kyselina hyaluronová vytváří vodné prostředí pro prostup účinných látek z masky do pokožky. Probiotický podíl posiluje obranou barieru kůže a snižuje její citlivost na negativní vnější civilizační podněty. Probiotika jsou vhodná pro všechny typy pleti kvůli schopnosti nastartovat a upravit hydratační pochody v pokožce. Tímto působením snižují tvorbu vrásek. Dále jsou vhodná zejména pro suchou či zánětlivou pleť,  pleť s akné, protože pozitivně ovlivňují bakteriální rovnováhu kůže. Ovocný podíl dodává podíl výživy formou vitamínů a minerálů. Dále eliminuje stres pokožky způsobený UV zářením a znečištěním prostředí a následně vznikem tzv. volných radikálů. Volné radikály, které napadají a rozkládají kolagenová a elestinová vlákna v kůži jsou "vychytávána" antioxidanty, které jsou v ovocném podílu masky (polyfenoly, vitamíny C a E).


 


Pro klienty nabízím dárkový pobyt v kosmetickém salonu v jejich narozeninovém měsíci.

Pro vás, kdo máte zrovna narozeniny, je připravena sleva 25% z provedených procedur podle vašeho svátečního výběru.

A přeji všechno nejlepší.


Poskytuji slevu 10% při druhé návštěvě.


Nabízím možnost roční permanentky se slevou 55 Kč při páté návštěvě a 100 Kč při desáté návštěvě.


Poskytuji 10% slevu pro seniory 65+ při každé návštěvě


Nabízím možnost dárkových poukazů