NOVÁ AKCE NA LÉTO

Nachystala jsem pro vás, moje milé klientky, 20% snížení ceny omlazovacích kúr od Juliette Armand. Obě tyto kúry mají silný omlazovací a hydratační účinek. Postup kosmetické práce u těchto kúr se liší od klasického kosmetického postupu pravidelným střídáním masáží, masáží se zapracováním omlazujících sér, masáží se zapracováním masek. Celkově je ošetření velmi intenzivní a příjemné.


 Nabídka pro vás, kdo upřednostňujete přírodní barvu. Nabízím v letní akci (do 15.9.2021) sníženou cenu barvení obočí Hennou - snížená cena je 285 Kč, délka barvení je cca 45 min.


Jako ÚPLNOU NOVINKU nejen v mém salonu, ale i na trhu,

mám pro vás nachystánu MASKU NANOVLÁKENNOU.

Tato patentovaná technologie je výsledkem šestiletého výzkumu a vyvinutí nejen pleťových masek, ale i medicinálních krycích léčivých materiálů. Při kontaktu s navlhčenou pokožkou se aktivuje nanovlákenný transportní systém, který do pokožky dodá aktivní látky mimořádně precizně a efektivně. Masky jsou různých typů a jsou určeny pro různá rozpoložení a potřeby pleti.TEJPOVÁNÍ - nově v salonu

Pro ty z vás, kteří máte potíže odstranitelné tejpováním (např. svalové a kloubní, otoky, modřiny) mám překvapení v podobě krásně barevných tejpů a jejich aplikace.


Dále vám ráda oznamuji, že kosmetika Krásná paní poskytuje i možnost platby kartou.


 


Pro klienty nabízím dárkový pobyt v kosmetickém salonu v jejich narozeninovém měsíci.

Pro vás, kdo máte zrovna narozeniny, je připravena sleva 20% z provedených procedur podle vašeho svátečního výběru.

A přeji všechno nejlepší.


Poskytuji slevu 10% při druhé návštěvě.


Nabízím možnost roční permanentky se slevou 55 Kč při páté návštěvě a 100 Kč při desáté návštěvě.


Poskytuji 10% slevu pro seniory 65+ při každé návštěvě


Nabízím možnost dárkových poukazů