Masáž obličeje lávovými kameny - detoxikace

spojuje do jednoho harmonického celku tepelné účinky lávových kamenů a kosmetickou masáž obličeje.

Výsledkem je dokonalá sestava, která má vynikající účinky v omlazení a regeneraci pleti obličeje, v povzbuzení lymfatického systému a v uvolnění svalů v oblasti tváře, krku a dekoltu.

Zajišťuje hlubokou eliminaci toxinů, které se podílejí na procesu stárnutí a tvorbě vrásek. Uvolněním blokád a lymfatickou drenáží podkoží podporuje napnutí pokožky a její elasticitu,  snižuje zčervenání pokožky při použití tepla a chladu.

To vše přispívá nejen k výraznému zlepšení fyzického vzhledu, ale také k celkové relaxaci organismu a k navození duševní pohody a vnitřního klidu.

 

Masáž obličeje lávovými kameny patří k populárním trendům a je čím dál více oblíbená jak v masérské, tak v kosmetické praxi. Pro svoje blahodárné účinky na regeneraci pleti, relaxaci obličeje a celkové uvolnění se stává vyhledávanou terapií. Tato masáž je vhodná pro všechny typy pokožky a pro všechny věkové kategorie. Oproti klasické manuální masáži obličeje má hlubší účinky na podkoží.

 

V současné době tuto doplňkovou terapii vyhledává velké procento vytížených žen i mužů, kteří potřebují za krátký okamžik zlepšit výraz své tváře, odstranit stres a načerpat novou energii.

 

Při masáži se využívá dlouhodobého sálavého tepla z lávových kamenů a jejich vibrace.

Masáž obličeje lávovými kameny stejně jako manuální lifting obličeje pleť omlazuje, vyhlazuje, detoxikuje, regeneruje a povzbuzuje k vlastním regeneračním procesům.

 

Masáž je nevhodná pro osoby přecitlivělé na teplo či osoby s velice citlivou pokožkou. Dále je nevhodná při:

probíhajících jakýchkoli onemocněních (nachlazení, chřipka, kožní choroby, ekzémy zánětlivé onemocnění v oblasti hlavy (zuby, dutiny, uši), po popáleninách nebo spáleninách od slunce, při akné.

Nelze provést u probíhající léčby jakéhokoli nádorového onemocněči jeho doléčovací fáze, dále po operaci hlavy, po plastice obličeje včetně ošetření obličeje botulotoxinem i kys. hyaluronovou (masáž až po 3 měsících)

Kontraindikovány jsou také rozšířené žilky v obličeji, migrenici, kardiaci, epileptici, těhotenství (v těchto případech je doporučovaná masáž kratší – záleží na stavu klientky)


Pro klienty nabízím dárkový pobyt v kosmetickém salonu v jejich narozeninovém měsíci.

Pro vás, kdo máte zrovna narozeniny, je připravena sleva 15% z provedených procedur podle vašeho svátečního výběru.

A přeji všechno nejlepší.


Poskytuji slevu 10% při druhé návštěvě.


Nabízím možnost roční permanentky se slevou 55 Kč při pátém ošetření a 100 Kč při desátém ošetření pleti.


Poskytuji 10% slevu pro seniory 65+ při každé návštěvě


Nabízím možnost dárkových poukazů