Indická masáž hlavy

Indická masáž hlavy je starověká ajurvédská technika, která harmonizuje tělo i duši. Navozuje pocit zdraví, klidu a psychické pohody, odstraňuje každodenní stres.

Tato masáž účinně zbavuje stresu, napětí a odstraňuje migrény., bolesti hlavy a očí, napětí v ramenou, v krku a šíji, zlepšuje kvalitu vlasů. Okysličuje mozek, zlepšuje koncentraci, pomáhá proti depresím a úzkostným stavům. Výrazně vylepšuje stav pokožky hlavy, vlasy jsou po pravidelné masáži hustší, lesklejší a celkově kvalitnější.

Indická masáž hlavy je jedna z nejdostupnějších masáží v přírodní regeneraci. Dá se provádět vsedě, bez nároků na prostor či vybavení. Provádí se na židli, klient se nemusí svlékat. (Je možno ji použít i v kancelářích). Tato masáž je prováděna bez oleje a přes oblečení, nicméně je žádoucí mít obnažený krk. Proto je doporučováno tričko místo košile.

Indická masáž hlavy je vhodná pro děti, které - podle způsobu provedení - upokojuje nebo koncentruje, je vhodná ze stejného důvodu i pro dospělé i seniory. Podle zkušeností je skvělá pro klienty se sedavým zaměstnáním, kteří pracují s počítačem.

Masáž působí jako lék nejen při bolesti hlavy. Masáž se rovněž doporučuje pro děti, zvláště ty hyperaktivní. Díky svým účinkům může být významným pomocníkem ke zvýšení školní výkonnosti. Masáž se tradičně praktikuje v indických rodinách.

Indická masáž hlavy má vliv nejen na fyzickou, ale i mentální úroveň. Pomáhá odstraňovat psychickou únavu, podrážděnost, stres, napětí, zbavuje úzkostí, deprese. Celkově blahodárně působí na psychiku, navozuje pocit zdraví, klidu a duševní pohody.  Frekvence provádění masáže není časově omezena.

Vzhledem k uklidňujícím a uvolňujícím účinkům ji doporučuji jako úvod kteréhokoli dalšího kosmetického ošetření.

Kontraindikacemi indické masáže hlavy jsou nádorová onemocnění, akutní onemocnění, záněty, stavy pod vlivem drog, glaukom (šedý zákal).


Pro klienty nabízím dárkový pobyt v kosmetickém salonu v jejich narozeninovém měsíci.

Pro vás, kdo máte zrovna narozeniny, je připravena sleva 15% z provedených procedur podle vašeho svátečního výběru.

A přeji všechno nejlepší.


Poskytuji slevu 10% při druhé návštěvě.


Nabízím možnost roční permanentky se slevou 55 Kč při pátém ošetření a 100 Kč při desátém ošetření pleti.


Poskytuji 10% slevu pro seniory 65+ při každé návštěvě


Nabízím možnost dárkových poukazů