Manuální lifting obličeje

je nová revoluční metoda, která dokáže výrazně omladit obličej bez zásahu skalpelu plastického chirurga. Již po prvním ošetření jsou značnou měrou vyhlazeny vrásky, pleť je zregenerovaná a napnutá a obličej se doslova rozzáří novou vitalitou.

Vzhled a kvalita pleti se manuálním liftingem zlepší natolik, že se často změní celkový výraz obličeje. Strhané a unavené rysy zmizí a klient odchází s novou tváří.

Protože výraz obličeje odráží všechny pocity a emoce, zanechávají tyto emoční výrazy a stres v obličeji stopy v podobě vrásek. Nemůžeme sice zastavit přirozený proces stárnutí, ale díky jednoduchým a systematickým masážním technikám můžeme tento proces zpomalit a dosáhnout tak mladšího a příjemnějšího vzhledu.

Vyhlazovací masáž obličeje je oblíbená z důvodu viditelných účinků, protože se zaměřuje na mimické svaly obličeje. Má hloubkové a detoxikační účinky. Působí na příčinu vrásek a přispívá k lepšímu vyživování pokožky i samotných svalů.

Protože obličej je velmi citlivá partie, na které je mnoho reflexních zakončení, reflexní účinek přispívá z 80 % celkovému zlepšení psychiky touto metodou.

Manuální lifting je velmi jemná technika, šetrná k pokožce a doprovází ji velmi příjemný pocit hluboké relaxace a vnitřní pohody. Při masáži se používají jednoduché, ale velmi rychlé masážní hmaty, které uvolňují veškeré ztuhlé obličejové svaly a tkáně, povzbuzují krevní oběh, čímž se zlepší barva kůže a prohloubí její dýchání dochází k regeneraci vazivových a elastických struktur, Navíc dochází také k rychlejšímu odplavování odpadních látek. Při masáži dochází ke zrychlení metabolismu a tím k úbytku podkožního tuku.

Výsledkem této speciální techniky je tedy nejen prokazatelně hladší, mladší a příjemnější vzhled, ale zároveň dochází i k odbourání stresu, k obnově duševní harmonie, spokojenosti a psychické svěžesti.

Daná metoda byla uznána lékaři z plastické chirurgie za velmi efektivní a účinnou regenerační techniku.

Manuální lifting dokáže:

  • jemně vyhladit pokožku
  • zvýšit pružnost pokožky
  • zmenšit hloubku vrásek
  • vytáhnout pokleslé tváře a víčka
  • prokrvit kůži a tím zlepšit její dýchání a regeneraci
  • rychleji odplavit  odpadní látky
  • příjemně uvolní, působí tišivě na nervová zakončení
  • snižuje napětí v obličeji
  • zvýší vaše sebevědomí a spokojenost

 

Manuální lifting je nevhodný pro osoby s horečnatým onemocněním, onkologickým onemocněním, při plísních či zánětech na kůži, při  akutních poraněních pokožky včetně oparu, při závažných onemocněních srdce a neléčeném vysokém tlaku.

 

Manuální lifting je doporučován v kůře 10-ti procedur v intervalu 3 až 5 dnů, čímž je zajištěn dlouhodobý účinek protažených svalů a jejich správný tonus.


Pro klienty nabízím dárkový pobyt v kosmetickém salonu v jejich narozeninovém měsíci.

Pro vás, kdo máte zrovna narozeniny, je připravena sleva 25% z provedených procedur podle vašeho svátečního výběru.

A přeji všechno nejlepší.


Poskytuji slevu 10% při druhé návštěvě.


Nabízím možnost roční permanentky se slevou 55 Kč při páté návštěvě a 100 Kč při desáté návštěvě.


Poskytuji 10% slevu pro seniory 65+ při každé návštěvě


Nabízím možnost dárkových poukazů