Manuální lifting obličeje

je vlastně posilování obličejových svalů jejich procvičováním ve velmi svižném tempu jeden tah za vteřinu.

Je to nová revoluční metoda, která dokáže výrazně omladit obličej bez zásahu skalpelu plastického chirurga. Již po prvním ošetření jsou značnou měrou vyhlazeny vrásky, pleť je zregenerovaná a napnutá a obličej se doslova rozzáří novou vitalitou.

Vzhled a kvalita pleti se manuálním liftingem zlepší natolik, že se často změní celkový výraz obličeje. Strhané a unavené rysy zmizí a klient odchází s novou tváří.

Protože výraz obličeje odráží všechny pocity a emoce, zanechávají tyto emoční výrazy a stres v obličeji stopy v podobě vrásek. Nemůžeme sice zastavit přirozený proces stárnutí, ale díky jednoduchým a systematickým masážním technikám můžeme tento proces zpomalit a dosáhnout tak mladšího a příjemnějšího vzhledu.

Tato vyhlazovací a vypínací technika je oblíbená z důvodu viditelných účinků, protože se zaměřuje na mimické svaly obličeje. Má hloubkové a detoxikační účinky. Působí na příčinu vrásek a přispívá k lepšímu vyživování pokožky i samotných svalů.

Protože obličej je velmi citlivá partie, na které je mnoho reflexních zakončení, reflexní účinek přispívá z 80 % i k celkovému zlepšení psychiky touto metodou.

Manuální lifting je velmi jemná technika, šetrná k pokožce a doprovází ji velmi příjemný pocit hluboké relaxace a vnitřní pohody. Při manuálním liftingu se používají jednoduché, ale velmi rychlé hmaty, které uvolňují veškeré ztuhlé obličejové svaly a tkáně, povzbuzují krevní oběh, čímž se zlepší barva kůže a prohloubí její dýchání dochází k regeneraci vazivových a elastických struktur, Navíc dochází také k rychlejšímu odplavování odpadních látek. Při masáži dochází ke zrychlení metabolismu a tím k úbytku podkožního tuku.

Výsledkem této speciální techniky je tedy nejen prokazatelně hladší, mladší a příjemnější vzhled, ale zároveň dochází i k odbourání stresu, k obnově duševní harmonie, spokojenosti a psychické svěžesti.

Daná metoda byla uznána lékaři z plastické chirurgie za velmi efektivní a účinnou regenerační techniku.

Manuální lifting dokáže:

  • jemně vyhladit pokožku
  • zvýšit pružnost pokožky
  • zmenšit hloubku vrásek
  • vytáhnout pokleslé tváře a víčka
  • prokrvit kůži a tím zlepšit její dýchání a regeneraci
  • rychleji odplavit  odpadní látky
  • příjemně uvolní, působí tišivě na nervová zakončení
  • snižuje napětí v obličeji
  • zvýší vaše sebevědomí a spokojenost

 

Manuální lifting je nevhodný pro osoby s horečnatým onemocněním, onkologickým onemocněním, při plísních či zánětech na kůži, při  akutních poraněních pokožky včetně oparu, při závažných onemocněních srdce a neléčeném vysokém tlaku.

 

Manuální lifting je doporučován v kůře 10-ti procedur v intervalu 3 až 5 dnů, čímž je zajištěn dlouhodobý účinek protažení svalů a jejich správný tonus.


Pro klienty nabízím dárkový pobyt v kosmetickém salonu v jejich narozeninovém měsíci.

Pro vás, kdo máte zrovna narozeniny, je připravena sleva 15% z provedených procedur podle vašeho svátečního výběru.

A přeji všechno nejlepší.


Poskytuji slevu 10% při druhé návštěvě.


Nabízím možnost roční permanentky se slevou 55 Kč při pátém ošetření a 100 Kč při desátém ošetření pleti.


Poskytuji 10% slevu pro seniory 65+ při každé návštěvě


Nabízím možnost dárkových poukazů