Není kolagen jako kolagen.

Zde představovaný kolagen je přírodní Triple Helix Formula.

Kolagen má v lidském těle zásadní roli. Je to důležitá stavební bílkovina, která se nachází ve většině tkání – v pokožce, chrupavkách, kloubech, kostech… Má vliv i na kvalitu vlasů, nehtů a zubů. Kolagen není v těle jen kvůli krásné pleti, pozitivně také působí na pohybový aparát, působí proti bolesti a rychleji se regenerujete po cvičení.

Vaše tělo si kolagen v dostatečné míře tvoří jen do určitého věku. Od 25 let jeho produkce klesá a po 40 je na naprostém minimu. To se může projevit jednak bolestmi kloubů, ale také  výskytem vrásek a celkově horším, ochablým vzhledem. Doplňte si kolagen a prodlužte si mládí. Budete se cítit lépe a bude to na vás vidět. A pozor! Doplňte současně i vitamín C. Bez dostatečné hladiny vitaminu C v organismu se kolagen netvoří.

NEJČISTŠÍ trojspirální kolagen nové generace, 3x filtrovaný, omlazující a regenerační Přírodní kolagen Inventia® je určený k nadstandardní domácí péči i k profesionálnímu ošetření v kosmetických salónech. Je vhodný i pro péči při regeneraci pokožky po různých zákrocích, např. v klinikách plastické chirurgie a estetické medicíny, dermatologických centrech apod. 100% přírodní, biologicky aktivní, čistý kolagen je hypoalergenní, dermatologicky testovaný, neobsahuje parabeny ani jiné konzervanty, je vhodný i pro alergiky.

Účinky

 • stimuluje tělo k produkci vlastního kolagenu
  ●  aktivně působí proti vráskám a dlouhodobě předchází vzniku nových
  ●  viditelně omlazuje, zlepšuje celkový vzhled pokožky, urychluje regeneraci
  ●  výrazně zlepšuje hydrataci, pevnost, pružnost, jemnost a elasticitu pokožky
  ●  zesvětluje tmavé skvrny, rozjasňuje a sjednocuje barevný tón pleti
  ●  má vyživující, zklidňující a revitalizující účinky, redukuje kožní nerovnosti
  ●  vytváří na pokožce ochranný film, který zabraňuje ztrátám vlhkosti

 

Způsob použití

Před aplikací kosmetiky nebo make-upu naneste minimálně 2x denně -ráno a večer- na očištěný a zvlhčený obličej, oční víčka, krk a dekolt malé množství kolagenového gelu a lehce vklepejte. Po vstřebání můžete zaznamenat jemný liftingový efekt.

 EXKLUZIVNÍ přírodní kolagen s živou trojšroubovicí - na obličej a citlivé partie těla je určený k nadstandardnímu anti-age ošetření všech typů ženské a mužské pleti - mladé, zralé, unavené, stárnoucí, stresované, suché, ale i problematické a citlivé pokožky obličeje, krku, dekoltu a očního okolí. Kolagenový gel viditelně zvyšuje hydrataci, oživuje, regeneruje, rozjasňuje a omlazuje pleť, vyhlazuje ji a vypíná, redukuje vrásky a předchází vzniku nových. Obnovuje hutnost, pružnost a pevnost pokožky, remodeluje kontury obličeje, zmírňuje ochabování pleti a posiluje její přirozenou ochrannou bariéru. Je vhodný i k ošetření velmi citlivé a alergicky reagující pokožky. Přispívá ke zklidnění pokožky při projevech akné, citlivé ekzematické pokožky, po nadměrném slunění i k péči o zjemnění zhojených jizev a sjednocení pigmentace.

 

 


Pro klienty nabízím dárkový pobyt v kosmetickém salonu v jejich narozeninovém měsíci.

Pro vás, kdo máte zrovna narozeniny, je připravena sleva 15% z provedených procedur podle vašeho svátečního výběru.

A přeji všechno nejlepší.


Poskytuji slevu 10% při druhé návštěvě.


Nabízím možnost roční permanentky se slevou 55 Kč při pátém ošetření a 100 Kč při desátém ošetření pleti.


Poskytuji 10% slevu pro seniory 65+ při každé návštěvě


Nabízím možnost dárkových poukazů