O ŽÍŽALÁCH

Žížaly patří k živočichům, kteří jsou schopni regenerace vlastního těla. V současné době  je proto pozornost věnována právě této schopnosti.

Řada léčebných krémů Vermione s bioaktivními ENZYMY a výtažky z kalifornských žížal je ve své kategorii světovým unikátem s celosvětovým registrovaným patentovým chráněním. Krémy jsou dermatologicky testovány a mají osvědčení Státního zdravotnického ústavu.

Enzymy mají v lidském těle nepostradatelnou funkci, proto jejich používání např.v kosmetice má naprosto skvělé výsledky.

Veškeré buněčné procesy, jako je hojení tkáně poškozené odřeninou, ekzémem, lupénkou či jizvou po operaci jsou díky používání kosmetiky, která obsahuje enzymy,  mnohem účinnější a rychlejší.

Účinné látky, které se skládají z komplexu enzymů, aminokyselin, derivátů kyseliny hyaluronové, polypeptidů a mnoha dalších látek, mají unikátní působení na lidský organizmus při procesech hojení, regenerace a posilování imunitního systému.

Obsažené enzymy pronikají do nejspodnější vrstvy pokožky a při styku s poškozenou kožní tkání se aktivují. Dodávají tkáni potřebné vitamíny a posilují její imunitu.

Léčebný proces enzymů je známý pro jeho vytlačování poškozených a odumřelých buněk směrem k povrchu pokožky, což je zpravidla jasným důkazem pozitivního a obnovovacího účinku působení enzymu.

 

Všechny krémy jsou založeny na zcela unikátním biologickém extraktu z kalifornských žížal, který má schopnost ovlivňovat fyziologické procesy probíhající v kůži a ve sliznicích. Obnovit pružnost pokožky a hydratovat ji.

Krémy Vermione dále obsahují širokou řadu účinných látek: avokádový olej, jojobový olej, mandlový olej, olivový olej, olej ze světlice barvířské, bambucké máslo, tekutý vosk, vitamin B,E, panthenol, měsíčkový extrakt, extrakt z jetele lučního, Konjac mannan a kofein.

 Vermione

Tato krémová řada poskytuje optimální péči o pleť a pokožku s jedinečnými léčebnými účinky v širokém spektru kožních problémů.

Produkty řady Vermione lze využívat ve smyslu preventivním i léčebném.

Přípravky Vermione mají prokazatelný komplexní účinek při léčbě i některých chorob.  Léčba pomocí enzymů je alternativou pro léčbu kortikoidy, je účinná a především dlouhotrvající.

Z kosmetického hlediska jsou přípravky určeny k eliminaci vrásek, celulitidy, strií, pigmentových  skvrn, červených žilek, jizev, zamezují zvýšené padavosti vlasů.

Z hlediska medicínského se jedná o výrazné zlepšení stavů psoriázy, atopického ekzému, oparů, HPV infekce, bércových vředů, popálenin, hemoroidů, pooperačních  jizev a strií a další případy, kde je nutnost regenerace tkáně, její zvýšené prokrvení a odstranění nekrotických částí.

 

 

 

NA JAKÉ PROBLÉMY A JAK APLIKOVAT KRÉMY VERMIONE?

Hydratace

Při pravidelném používání hydratačního krému Vermione ALFA na den bude Vaše pleť hydratovaná, vyživená a krém ji zbaví odumřelých částí kůže.

Otoky

Postižená místa dle potřeby jemně masírovat krémem Vermione STRONG. Působením hluboko do tkáně zlepšuje prokrvení a zmenšuje otoky.

Mokvající zranění

Vysušovat Vermione GELEM a pro odstranění strupu či jizvy pravidelně masírovat regeneračním krémem Vermione BETA.

Těhotenství

Od IV. měsíce až do porodu používat proti vzniku strií na celé tělo (především břicho, hýždě, stehna, ňadra) krém Vermione MLÉKO, či Vermione BETA.

Drobné oděrky a poranění kůže

Jak při sportu, tak v běžném životě dochází často k drobným kožním poraněním, po nichž zůstávají zbytečné jizvy. Postižená místa se doporučuje několikrát denně natírat krémem Vermione STRONG.

Ekzém

Při ekzematickém onemocnění kůže je zapotřebí několikrát denně postižená místa natírat krémem Vermione BETA. V případě silného atopického ekzému potřít alespoň 1x denně krémem Vermione STRONG.

Celulitida

Jako prevenci proti vzniku a rozšíření celulitidy je vhodné aplikovat na postižené místa Vermione BETA. Při silném poškození pokožky celulitidou doporučujeme 1x denně promasírovat krémem Vermione STRONG.

Lupénka

Při onemocnění pokožky lupénkou je vhodná léčba krémem Vermione BETA, při silných projevech používaným v kombinaci s krémem Vermione STRONG. Doporučuje se také v tomto případě zapojit do léčby krém Vermione ALFA, který následně pokožce dodá potřebnou hydrataci a výživu.

Bércové vředy

Při léčbě bércových vředů doporučujeme používat léčebný krém Vermione STRONG po celou dobu zhojení. Pro zkvalitnění péče o pokožku použijte krém Vermione ALFA, či krém Vermione BETA.

Popáleniny a jizvy

Ošetřujte krémem Vermione STRONG a na noc promažte pokožku krémem Vermione BETA.

Regenerace pokožky po slunění v soláriu či na přímém slunci

Po slunění ošetřit celé tělo hydratačním krémem Vermione ALFA, který předchází vzniku vrásek. Večer aplikujte vyživující krém Vermione BETA

 


Pro klienty nabízím dárkový pobyt v kosmetickém salonu v jejich narozeninovém měsíci.

Pro vás, kdo máte zrovna narozeniny, je připravena sleva 15% z provedených procedur podle vašeho svátečního výběru.

A přeji všechno nejlepší.


Poskytuji slevu 10% při druhé návštěvě.


Nabízím možnost roční permanentky se slevou 55 Kč při pátém ošetření a 100 Kč při desátém ošetření pleti.


Poskytuji 10% slevu pro seniory 65+ při každé návštěvě


Nabízím možnost dárkových poukazů